Kadencja 2018 - 2023 Komisja Rewizyjna 1. Sławomir Firka - przewodniczący 2. Krzysztof Antos 3. Tadeusz Swat 4. Paweł Kumor 5. Mirosław Krawczyk Komisja Skarg, Wniosków i Petycji 1. Paweł Kumor - przewodniczący 2. Michał Bujak 3. Krzysztof Antos 4. Lucjan Adamczyk 5. Barbara Górniak
Komisja Rolnictwa, Budżetu, Rozwoju
Gospodarczego, Ochrony Środowiska i Bezpieczeństwa Publicznego 1. Dariusz Tarka - przewodniczący 2. Tadeusz Swat 3. Lucjan Adamczyk 4. Barbara Górniak 5. Ewa Piotrowska
Komisja Zdrowia, Oświaty, Kultury i Spraw
Socjalnych 1. Maciej Pieczonka - przewodnicząca 2. Mirosław Krawczyk 3. Wioletta Łątka 4. Mariusz Golowski 5. Dariusz Tarka
Kadencja 2014 - 2018 Komisja Rewizyjna
1. Jan Lewandowski – przewodniczący
2. Włodzimierz Kumor
3. Tadeusz Bochniak
4. Anna Jałocha
5. Władysław Podraza
Komisja Rolnictwa, Budżetu, Rozwoju
Gospodarczego, Ochrony Środowiska i Promocji
1. Dariusz Tarka - przewodniczący
2. Janusz Gimzia
3. Józef Jarosz
4. Monika Gręda
5. Anna Jałocha
Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw
Socjalnych
1. Monika Gręda – przewodniczący
2. Dariusz Jaworski
3. Henryk Krzak
4. Dariusz Tarka
5. Adam Wypych
Komisja Bezpieczeństwa, Porządku Publicznego i
Ochrony Przeciwpożarowej
1. Adam Wypych – przewodniczący
2. Włodzimierz Kumor
3. Janusz Gimzia
4. Tadeusz Swat
5. Jan Lewandowski Kadencja 2010 - 2014
Komisja Rewizyjna 1. Krzysztof Strózik – przewodniczący 2. Andrzej Gajos 3. Włodzimierz Oleksiak 4. Włodzimierz Mlaskawa 5. Janusz Kwiecień
Komisja Rolnictwa, Budżetu, Rozwoju Gospodarczego, Ochrony Środowiska i Promocji 1. Tadeusz Swat – przewodniczący 2. Stanisław Krzak 3. Ryszard Sobieraj 4. Monika Szczęsna 5. Józef Jarosz
Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych 1. Ryszard Sobieraj – przewodniczący 2. Andrzej Gajos 3. Tadeusz Swat 4. Alina Sobieraj 5. Monika Szczęsna
Komisja Bezpieczeństwa, Porządku Publicznego i Ochrony Przeciwpożarowej 1. Stanisław Krzak – przewodniczący 2. Włodzimierz Oleksiak 3. Krzysztof Strózik 4. Bogusław Sakwa 5. Mirosław Krawczyk
|